SEC проти Binance: відтік коштів з біржі досяг $719,6 млн за 24 години


06.06.2023
Binance запустила новий токен для цифрової ідентифікації користувачів

Аналітична компанія Nansen повідомила, що за останні 24 години з біржі Binance зафіксовано відтік коштів на суму $719,6 млн за всіма протоколами. Це сталося після того, як Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) подала до суду на генерального директора Binance Чанпена Чжао (CZ), звинувативши його і платформу в порушенні федеральних законів про цінні папери.

У години торгів у США зафіксовано чистий відтік коштів на суму $230 млн, що сталося безпосередньо після публікації новин про судовий позов SEC проти Binance.

Згідно з даними Nansen, баланс стейблкоїнів на Binance залишається стабільним і перевищує $8 млрд, а 7-денний відтік досяг близько $519 млн, що становить приблизно 6% активів.

Криптоаналітична фірма CryptoQuant також зазначила на своїй Twitter-сторінці, що показники зняття коштів з Binance перебувають у межах історичних норм.

Протягом торгового дня в Азії на Binance було ліквідовано торгові позиції на суму $26 млн, з яких $16,8 млн становили довгі позиції. Загальна сума ліквідацій за 24 години склала $296,5 млн, включаючи $271 млн лонгів.

Згідно з позовом SEC, низка токенів на Binance, включно з Binance Coin (BNB), Solana (SOL), Cardano (ADA) та інші, є цінними паперами. Більшість цих активів значно знизили свою вартість за останню добу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *