SEC планує почати інспектувати діяльність криптоконсультантів


08.02.2023
sec

Криптоброкери та інвестиційні консультанти, які пропонують або дають поради щодо криптовалют, у цьому році перейдуть під контроль Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Відділ експертиз SEC опублікував свої пріоритети на 2023 рік, заявивши, що брокери і консультанти, які займаються криптовалютою, мають бути дуже обережними під час пропонування, продажу або винесення рекомендацій щодо цифрових активів.

В заяві відділу говороться про те, що зареєстровані SEC брокери мають уважно стежити за тим, чи дотримуються вони своїх “відповідних стандартів догляду” під час виголошення рекомендацій, направлень і надання інвестиційних консультацій.

Комісія з цінних паперів і бірж вивчатиме питання про те, чи “зазвичай” переглядають ці організації та оновлюють свої процедури, аби переконатися, що вони відповідають “практиці дотримання, розкриття інформації та управління ризиками”.

Нещодавно Комісія з цінних паперів і бірж повідомила, що розслідує діяльність зареєстрованих інвестиційних консультантів, які можуть пропонувати зберігання цифрових активів своїм клієнтам без належної кваліфікації. Згідно зі звітом Reuters, розслідування SEC триває вже кілька місяців.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *