Самопроголошений Сатоші Накамото стверджує, що знищив жорсткий диск з ключами від першого у світі біткоїн-гаманця


16.09.2022
Вчений Крейг Райт, який проголосив себе Сатоші Накамото, стверджує, що навмисно знищив ключ від гаманця засновника біткоїна.

Вчений Крейг Райт, який проголосив себе Сатоші Накамото, стверджує, що навмисно знищив ключ від гаманця засновника біткоїна.

Райт зробив цю заяву в суді Осло під час розгляду позову, поданого проти біткоїнера Магнуса Гренета, відомого під псевдонімом Hodlonaut. За словами Крейга, він розтоптав жорсткий диск, на якому зберігалися “частини ключа”, необхідні для отримання доступу до приватних ключів Накамото.

Вчений пояснив, що зробив цей необачний вчинок незадовго після невдалої спроби накласти на себе руки в травні 2016-го. Він вирішив позбутися файлів, щоб уникнути необхідності підтвердити криптографічно той факт, що він є Сатоші. На думку Крейга, “особистість не пов’язана з ключами” і через це не може бути встановлена з їхньою допомогою.

Не маючи доступу до приватного ключа Накамото, Крейг Райт намагався обманом довести, що він створив першу у світі криптовалюту, однак експерти з криптографії швидко вивели його на чисту воду. У 2019 році Hodlonaut назвав Крейга шахраєм і самозванцем. Райт вирішив покарати біткоїнера і звернувся до норвезького суду, звинувативши Магнуса в наклепі.

Враховуючи, що на боці Райта виступають дев’ять юристів, учасники криптоспільноти зібрали для Hodlonaut суму, необхідну для оплати послуг адвоката.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *