Рупор комуністичної партії Китаю попереджає, що біткоїн може звалитися до нуля


23.06.2022
"Рупор" комуністичної партії Китаю попереджає, що біткоїн може звалитися до нуля

Economic Daily, ділова газета, яку контролює Комуністична партія Китаю, попередила, що ціна біткоїну може впасти до нуля, повідомляє South China Morning Post.

Оскільки найбільша криптовалюта не має внутрішньої вартості, вона стане практично марною, якщо інвестори втратять довіру, стверджує видання. Біткоїн в даний час торгується вище за відмітку $20 000 після того, як у вихідні ціна актива впала до $17 600.

Рупор китайського уряду стверджує, що криптовалютний ринок “повний маніпуляцій”.

Стаття, яка відображає офіційну позицію партії КПК щодо криптовалют, свідчить про те, що китайський уряд далекий від підтримки криптовалют.

Бюро фінансового регулювання Шеньчженя також попередило про спекуляції та незаконну діяльність, пов’язану з криптовалютами.

У травні минулого року, у червні 2021 року, влада Китаю приступила до масштабної заборони майнінгу біткоїну. Тоді в країні заборонили практично всі внутрішні криптовалютні ферми. Це призвело до того, що майнінгові потужності країни впали до нуля. Проте, станом на травень, Китай займає друге місце серед найбільших центрів майнінгу у світі, поступаючись лише США.

Раніше цього місяця провінція Гуандун оголосила, що запровадить більш жорсткіші заходи проти тих, хто намагається обійти існуючі обмеження, пов’язані з криптовалютами.

У вересні Народний банк Китаю назвав усі криптовалютні транзакції незаконними.

Крім влади Піднебесної, торгівлю криптовалютами заборонили у таких країнах, як Катар, Алжир, Туніс та Марокко.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *