Розробники метавсесвіту The Sandbox попередили користувачів про витік даних і фішингову атаку


02.03.2023
Знайдено зловмисника, якого звинувачують у махінаціях з біткоїнами на суму 1,7 мільярда доларів

Команда метавсесвіту The Sandbox (SAND) випустила попередження про інцидент, пов’язаний із безпекою.

Компанія повідомила у своєму блозі, що неавторизована третя сторона отримала доступ до комп’ютера співробітника і надіслала шахрайський електронний лист користувачам платформи.

Шахрайський електронний лист називався “The Sandbox Game (PURELAND) Access”. Його було надіслано 26 лютого, і він містив посилання, які могли встановити шкідливе ПЗ на комп’ютер користувача. Шкідливе ПЗ надає третій стороні контроль над комп’ютером користувача, відкриваючи доступ до його особистої інформації. Компанія заявила, що третя сторона мала доступ тільки до комп’ютера одного співробітника і не могла отримати доступ до будь-якої іншої служби або облікового запису The Sandbox.

За словами компанії, єдиними даними, до яких зловмисник мав доступ, були адреси електронної пошти користувачів The Sandbox. Інформація про фінансові втрати користувачів метавсесвіту поки що відома.

Команда The Sandbox попросила користувачів “не відкривати, не грати і не завантажувати будь-що з веб-сайту, на який є гіперпосилання в листі”. Також розробники порекомендували, щоб користувачі посилили свої паролі, впровадили двофакторну аутентифікацію і не переходили за підозрілими посиланнями.

У лютому 2022 року зловмисник вкрав NFT на суму близько $2 млн у користувачів OpenSea, обманом змусивши їх підписати шкідливу транзакцію, надіслану електронною поштою.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *