Розробники анонсували публічне тестування метавсесвіту Shibarium


5:26 PM, 15 Вересня 2022

Запуск альфа-версії та загальнодоступної тестової мережі Shibarium заплановано на кінець третього кварталу 2022 року, можливо, на кінець вересня. Про це заявили розробники мережі L2 Unification.

Shibarium – це блокчейн L2, побудований на Ethereum. Мережа розрахована на сумісність із рівнем 2 мережі Ethereum, яка працює на базі алгоритму PoS. На Shibarium планують розгорнути всі проєкти Shiba Inu, включно з NFT, метавсесвітом і підготовлюваною до випуску грою з механікою “грай, щоб заробити”.

Консультативна робота Unification c Shibarium триває в плані четвертої успішної альфа-версії та загальнодоступних тестових мереж, у планах – випуск наприкінці кварталу або незабаром після цього.

Основну увагу в публічній бета-версії тестової мережі Shibarium буде приділено розробникам і делегаторам. Цей крок дасть змогу розгорнути надійну мережу, яка обслуговуватиме спільноту Shiba Inu після офіційного запуску блокчейна L2.

Крім того, майбутня публічна тестова мережа Shibarium надасть ширші можливості для відкритого тестування, що дає змогу виявляти та виправляти помилки.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!