Розробник Всесвітньої павутини порівняв криптовалюти з азартними іграми


20.02.2023
Тім Бернерс-Лі

Тім Бернерс-Лі, творець всесвітньої павутини розкритикував криптовалюти, назвавши їх небезпечними спекулятивними інструментами. На думку винахідника, Інтернет має існувати без блокчейна. Про це повідомляє CNBC.

Британський спеціаліст з інформатики у передачі Beyond The Valley на CNBC назвав криптовалюти інструментами для ринкових маніпуляцій. На його думку, криптоактиви мають велику схожість із бульбашкою доткомів, коли 20 років тому закрилася велика кількість інтернет-компаній, які не мали фундаментальної основи для розвитку бізнесу.

За думкою Бернерса-Лі, цифрові валюти можуть бути придатні для грошових переказів тільки в тому разі, якщо будуть одразу ж після отримання конвертуватися у фіатні валюти.

Британський учений висловив невдоволення тим, як зараз влаштований Інтернет: Бернерс-Лі хотів би надати користувачам більше контролю над їхніми даними. Багато хто бачить майбутнє Інтернету у сферах Web3, блокчейна і криптовалют, вважаючи, що децентралізація усуне монополію великих компаній на кшталт Facebook і Google. Однак Бернерс-Лі не впевнений, що блокчейн вписується в концепцію Інтернету. Інженер упевнений, що технологія блокчейна не така вже й швидка та безпечна.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *