Розробник блокчейн-проекту Avalanche: інституціонали все ще цікавляться криптовалютами


18.07.2022
John Wu

Голова Ava Labs, основного розробника блокчейну Avalanche, заявив, що криптозима майже не вплинула на інтерес традиційних фінансових компаній до індустрії цифрових валют.

У приклад CEO Ava Labs Джон Ву навів такі компанії як Société Générale та JPMorgan Chase, які продовжують інвестувати та впроваджувати інновації у галузь під час спаду на крипторинку.

“Інтерес компаній, які намагаються впровадити блокчейн або для оптимізації робочих процесів, або для токенізації реальних активів, не слабшає”, – заявив Ву.

JPMorgan вже використовує власний стейблкоїн JPM Coin, забезпечений доларом США у співвідношенні 1:1, як токенізовану форму депозитів, що допомагає спростити транзакції для інституційних клієнтів. Ву вважає цей проект «дверями» для великих інвесторів, які хочуть вийти на ринок криптовалют.

Також Ву нагадав про нещодавню ініціативу JPMorgan, розроблену спільно з Грошово-кредитним управлінням Сінгапуру (MAS) та DBS Bank Limited, щодо створення проекту децентралізованих фінансів (DeFi) з оптового кредитування, орієнтованого на фінансові установи.

Ava Labs працює з низкою інституційних клієнтів, які, за словами Ву, охоплюють весь спектр. Серед них фірми з управління активами, які хочуть використовувати блокчейн і криптовалюту для токенізації активів, а також сімейні офіси, які бажають взяти участь в інвестиційній діяльності.

Раніше Ву заявляв, що, незважаючи на критику GameFi, галузь продовжує набирати популярності, особливо в галузі кредитування ігрових предметів, забезпечених NFT.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *