Розробник біткоїн-гаманця Bitcoin Beach залучив $4 млн фінансування


03.08.2022
bitcoin mixer

Компанія Galoy, що займається розробкою програмного забезпечення для біткоін-нативних банківських послуг, оголосила про залучення $4 млн під керівництвом Hivemind Ventures. Про це повідомляє The Block.

Серед інших інвесторів раунду – Valor, Timechain, El Zonte Capital, Kingsway Capital, Trammell Venture Partners та AlphaPoint.

Заснована в 2019 році компанія Galoy надає набір інструментів, що дозволяють торговцям та споживачам використовувати мережу Lightning для платежів та створювати інструменти для біткоін-нативних банківських послуг.

Lightning Network – це платіжний рівень, який встановлюється поверх мережі біткоїну, забезпечуючи більш дешеві та швидкі біткоїн транзакції.

Технологія Galoy дозволяє використовувати гаманець Bitcoin Beach в Сальвадорі та додаток Bitcoin Jungle у Коста-Ріці.

Нові кошти допоможуть продовжити розробку GaloyMoney, яка є банківською платформою з відкритим вихідним кодом для цифрового активу біткоїн, що допомагає організаціям отримати доступ до BTC-платежів та інтегрувати їх у свої послуги за допомогою мережі Lightning.

“Galoy значно знижує бар’єр для будь-якої спільноти чи організації, щоб стати власним банком і приєднатися до першого у світі відкритого грошового та платіжного стандарту”, – сказав Макс Вебстер, засновник Hivemind Ventures, у прес-релізі.

Наприкінці минулого року Galoy закрила посівний раунд у розмірі $3 млн під керівництвом Craft Ventures.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *