Роберт Кійосакі закликав інвесторів до купівлі криптовалют на фоні краху економіки


14.09.2022
Роберт Кійосакі закликав до купівлі криптовалют на фоні краху економіки
Відомий автор бестселера Rich Dad Poor Dad Роберт Кійосакі закликав інвесторів зайнятися криптовалютою зараз, передбачивши, що настає найбільший економічний крах у світовій історії. "Настав час зайнятися криптовалютою", - підкреслив він.

Автор бестселера “Багатий тато, бідний тато” Роберт Кійосакі закликав своїх читачів у розсилці електронною поштою до купівлі криптовалют. Про це пише News Bitcoin.

На його думку, зробити це необхідно на тлі прийдешнього обвалу всіх ринків у поєднанні із занепадом економічної системи. Кійосакі зазначив, що крах “призведе до трансформації нинішнього світопорядку, і у криптовалют є шанс вийти переможцями”.

Кійосакі навів новину про партнерство між інвестиційною компанією BlackRock і криптобіржею Coinbase як доказ масштабного впровадження криптовалют. Він зазначив, що інституціоналізація цифрових активів тіньовими гравцями з Волл-стріт і урядом США також вказує на необхідність якомога швидше вивчити цю сферу.

Наприкінці серпня Кійосакі заявив, що велика криза вже настала, і зараз – час, щоб розбагатіти, купуючи активи за зниженими цінами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *