Роберт Кійосакі вважає, що інвестиції у консервованого тунця зараз вигідніші, ніж у золото, срібло чи біткоїн


14.06.2022
Роберт Кійосакі вважає, що інвестиції у консервованого тунця зараз вигідніші, ніж у золото, срібло чи біткоїн

Накопичення консервів з тунцем — краща стратегія для подолання інфляції, ніж покупка золота, срібла чи біткоїнів, заявив у своєму Twitter автор книги «Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі.

“Найкраща інвестиція: банки з тунцем, – сказав він. Інфляція ось-ось розпочнеться. Найкращі інвестиції – це банки з тунцем та печені боби. Ви не можете їсти золото, срібло чи біткоїн. Їжа найважливіша. Наступна проблема – голод. Інвестуйте у рішення”, — написав Кійосакі.

Інфляція у США зросла на 8,6% у річному обчисленні у травні, що стало найвищим показником за 41 рік.

Кійосакі раніше рекламував товари для дому як розумну інвестицію під час стрімкого зростання цін. Оскільки споживачі можуть купувати товари зараз і накопичувати їх, замість того, щоб платити за них набагато більше в майбутньому.

«Краща інвестиція може полягати у зберіганні продуктів, які ви завжди використовуватимете. Наприклад, туалетний папір, мішки для сміття, консерви, заморожені продукти», — написав Кійосакі у березні.

Гуру особистих фінансів вже кілька місяців б’є на сполох щодо цін на активи, інфляцію та можливої ​​рецесії. Наприклад, він попередив про історичний пузир акцій, нерухомості, нафти та сировинних товарів у березні. Він також згадав про перспективу економічної депресії та гіперінфляції.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *