Riot Blockchain продає більше біткоїну, знижуючи прогноз по хешрейту


03.06.2022
artur-khejs-bitcoin-vzhe-dosiah-dna-ne-ochikujte-shvydkoho-vidnovlennia

Компанія Riot Blockchain (RIOT) продовжує залучати кошти за рахунок продажу BTC, розвантаживши більше половини видобутого в травні біткоїну.

Одна з найбільших публічно торгованих компаній з видобутку біткоїнів, Riot у травні видобула 466 біткоїнів, що приблизно на 8% менше, ніж у квітні, але більш ніж удвічі перевищує рівень річної давності. У травні компанія продала 250 біткоїнів, виручивши близько $7,5 млн, що відповідає гаданій ціні приблизно $30 000 за кожен.

Станом на кінець травня на балансі Riot, як і раніше, знаходилося близько 6 536 біткоїнів.
Оскільки ведмежий ринок все ще чинний як у традиційних фінансах, так і в криптовалютах, ринки капіталу стають недружніми, і Riot – чи не єдина майнерська компанія, що збирає гроші від продажу биткоїнів.

Переходячи до деталей виробництва, компанія Riot заявила, що в даний час в мережі працює близько 43 458 майнерів з хешрейтом 4,6 ексахаша в секунду (EH/s), і очікує, що незабаром досягне 5,4 EH/s після розгортання ще близько 7000 установок.

Компанія скоротила прогноз з хешрейту на 2023 рік до 12,6 EH/s, що передбачає розгортання 116 150 установок для майнінгу. Це нижче попереднього прогнозу в 12,8 EH/s та 120 150 установок.

Акції Riot впали на 70% цього року, що відповідає рівню таких компаній, як Marathon Digital (MARA) та Core Scientific (CORZ).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *