Revolut US проведе делістнинг альткоїнів ADA, MATIC та SOL у вересні


30.06.2023
Revolut

Revolut, необанк, який підтримує криптовалюти, більше не дозволить клієнтам у США купувати Cardano (ADA), Polygon (MATIC) та Solana (SOL) на своїй платформі. Однак клієнти все ще можуть зберігати і продавати ці токени до середини вересня.

Представники Revolut розповіли американським клієнтам про цю новину 29 червня. Вони зазначили, що купівля ADA, MATIC і SOL тепер закрита для всіх. Однак до 18 вересня клієнти зможуть продовжувати тримати і продавати ці токени. Після цієї дати Revolut автоматично продасть монети і внесе еквівалентну суму в фіаті на рахунки клієнтів з США.

В Revolut заявили, що делістинг ADA, MATIC і SOL пов’язаний зі зміною законів і правил у США.

Revolut – не єдина компанія, яка проводить процедуру делістингу цих трьох токенів. Інші платформи, такі як Robinhood, eToro і Bakkt, також нещодавно оголосили про делістинг ADA, MATIC і SOL, що призвело до негайного блокування операцій з купівлі.

На початку червня Комісія з цінних паперів і бірж США визнала ADA, MATIC і SOL незареєстрованими цінними паперами. Це рішення було прийнято в рамках дій, спрямованих проти найбільших криптовалютних бірж, Binance і Coinbase.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *