Регулятор Великобританії зобов’язав криптобіржі блокувати рахунки санкційних компаній


8:45 PM, 5 Вересня 2022
У Великобританії представили законопроект про регулювання стейблкоїнів

Управління з втілення грошових санкцій Великобританії включило криптоактиви до списку коштів, які мають бути заморожені, якщо вони належать особі чи компанії, на які накладено санкції.

Тепер торгові платформи повинні виявляти і негайно повідомляти владі Великобританії про транзакції клієнтів, які потрапили під санкції. За недотримання нових правил співробітників криптобірж буде притягнуто до кримінальної відповідальності.

Офіційний посібник із фінансових санкцій було оновлено 30 серпня на тлі зростаючого занепокоєння тим, що Росія може використовувати біткоїн та інші цифрові активи, щоб обійти фінансові обмеження.

За словами представник міністерства фінансів Великобританії, дуже важливо усунути ризик використання криптоактивів для порушення чи обходу фінансових санкцій.

У заяві не пояснюється, як можна перешкоджати транзакціям у децентралізованій криптовалюті біткоїн, для переведення якого не потрібні криптобіржі, банки та інші фінансові посередники.

>> Читайте більше свіжих та цікавих новин у нашій рубриці “Новини криптовалют“.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!