Регулятор Великобританії попередив інвесторів про відсутність ліцензії у криптобіржі FTX


19.09.2022
У Великій Британії ввели нові правила проти реклами криптовалют

В Управлінні фінансового нагляду Великої Британії (FCA) попередили інвесторів, що криптобіржа FTX не має дозволу регулятора на надання послуг британським користувачам.

Згідно із заявою на сайті FCA, усі компанії та приватні особи, що пропонують фінансові послуги або продукти у Великій Британії, мають бути зареєстровані у відомстві. Фірми, які здійснюють операції з криптовалютами в країні, також повинні дотримуватися правил боротьби з відмиванням грошей (AML) і фінансуванням тероризму.

Регулятор попередив, що торговельний майданчик FTX не уповноважений працювати з трейдерами та інвесторами з Великої Британії, тому якщо вони зазнають якихось втрат, то навряд чи зможуть розраховувати на повернення коштів, отримання компенсації або захист своїх прав.

Управління фінансового нагляду Великої Британії опублікувало цю заяву, незважаючи на те, що в березні дочірня компанія біржі FTX, FTX Europe, отримала схвалення Комісії з цінних паперів і бірж Кіпру (CySEC) на надання криптовалютних послуг у всій Європейській економічній зоні.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *