Принц Сербії вважає, що наступні на черзі по легалізації біткоїну — арабські країни


08.07.2022
Принц Сербії вважає, що наступні на черзі по легалізації біткоїну — арабські країни

Представник сербської монархії заявив, що концепція біткоїну сумісна з законами шаріату, тому арабські країни можуть з великою ймовірністю легалізувати біткоїн.

Принц Філіп Карагеоргійович припустив, що деякі країни Близького Сходу, такі як Йорданія та Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ), можуть найближчим часом узаконити біткоін. Фінансове становище близькосхідних монархій дуже стабільне вже сто років. При цьому в країнах того ж таки регіону, що не перебувають під владою монарха (Ірак, Сирія та Ємен), спостерігаються соціальні, політичні та економічні проблеми. Тому ухвалення біткоїну може стабілізувати ситуацію, вважає Філіп Карагеоргійович.

«Можливо, зовсім скоро якась арабська країна прийме біткоїн — і набагато раніше, ніж ми думаємо. Це лише питання часу».

Продовжуючи тему, принц Сербії сказав, що біткоїн цілком гармонійно вписується в закони шаріату. Боргові відносини між мусульманами суворо регламентуються — іслам не забороняє позики та борги як такі, проте отримання відсотків за позичену суму перебуває під забороною. Серед мусульман досі точаться суперечки, чи вважається біткоін харамним (забороненим). Раніше експерт із ісламу Муфтій Мухаммад Абу Бакар порівняв біткоїн з валютою і заявив, що BTC відповідає законам шаріату. Однак на початку року найстаріша релігійна організація Індонезії, «Мухаммадія», заявила, що криптовалюти суперечать фундаментальним принципам ісламського права через їхній спекулятивний характер.

Поки що перелічені вище країни не робили жодних заяв про готовність легалізувати біткоїн. Однак деякі з них створюють умови для розвитку криптовалютної індустрії. Наприклад, у березні влада Дубая затвердила закон про віртуальні активи, спрямований на розвиток інновацій та захист прав інвесторів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *