Провідний розробник біткоїну оголосив про звільнення


16.08.2022
wladimir van dуer lan (821 × 473 px) (1530 × 752 px)

Головний розробник мережі Bitcoin Владімір Ван дер Лаан оголосив, що незабаром піде у відставку. Про це він повідомив під твітом колишнього голови технологічної блокчейн-компанії Blockstream Самсона Моу, який вказав на помилку в коді мережі, яка могла вбити біткоїн. Після довгої дискусії ван дер Лаан написав, що йому “пора перейти до інших речей”.

Джерело фото: twitter.com/orionwl

Ван дер Лаан є другим приймачем засновника біткоїну, відомого під псевдонімом Сатоші Накамото. На посаді він змінив розробника Гевіна Андресена. Ван дер Лаан підтримував репозиторій коду мережі протягом 8 років. Він також є одним з небагатьох людей, які мають доступ до GitHub Bitcoin Core.

Однак у своєму блозі ван дер Лаан писав, що управління bitcoincore.org краще передати організації, а не фізичній особі. На своєму веб-сайті розробник багато разів згадував про відставку. Також він просував ідею про те, що біткоїн має стати «децентралізованішим». Ван дер Лаан докладно описав відповідні зміни в коді мережі для майбутніх розробників.

Під час переписки в Twitter ван дер Лаан зазначив, що «перегорів і втомився від тих самих дискусій».

“Я змінився, світ змінився, і я відчуваю, що настав час для чогось іншого”, – додав він.

У травні самопроголошений засновник біткоїну Крейг Райт подав до суду на криптобіржі Coinbase та Kraken. У позові він стверджував, що платформи продають фейковий актив із тикером BTC під виглядом сьогодення. За його словами, єдиною криптовалютою, яка повною мірою реалізувала вихідний протокол Bitcoin, можна вважати Bitcoin Satoshi Vision (BSV).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *