Провідні університети Великої Британії запускають курси з блокчейну та криптовалют


01.03.2023
Влада Великобританії почне вести документообіг у блокчейні

П’ять провідних університетів Великої Британії запровадили власні курси, дослідницькі програми та семінари, присвячені криптовалютам і технології блокчейн. Це Кембридж, Единбург, Оксфорд, Університетський коледж Лондона та Імперський коледж Лондона. Про це пише Cointelegraph.

Як стало відомо, курси будуть охоплювати різні теми, такі як смарт-контракти, безпека, конфіденційність і масштабованість. Студенти, які закінчать курси, отримають знання та навички, які дозволять їм стати лідерами в області технології блокчейн і просувати інновації в різних галузях.

Кембриджський центр альтернативних фінансів (CCAF) пропонує курс, який заглиблюється в основи технології розподіленого реєстру, механізмів консенсусу в блокчейні, смарт-контрактів та криптовалютних технологій, таких як біткойн. CCAF також проводить дослідження цифрових активів та їхнього впливу на навколишнє середовище і регулювання фінансової системи.

В Единбурзькому університеті є лабораторія технології блокчейн, яка співпрацює з бізнесом, урядом та академічними установами для проведення досліджень і розробок. Університет також проводить курси з основ блокчейну.

В Оксфорді створено курс Blockchain Strategy Program, орієнтований на керівників та власників бізнесу, які зацікавлені у вивченні впливу технології блокчейн на їхні організації. Програма включає обговорення протоколів та екосистеми блокчейну, децентралізованого управління та регулювання.

Університетський коледж Лондона пропонує восьмитижневу програму для керівників, яка навчає регуляторів, політиків, інноваторів та бізнесменів бізнес-моделям на основі блокчейну. Курс охоплює плюси і мінуси інновацій на блокчейні. Крім того, коледж також пропонує магістерську програму з фінансових технологій, яка дає уявлення про застосування інноваційних технологій у фінансових послугах та бізнесі.

Імперський коледж Лондона має центр досліджень і розробок криптовалют. Вони також пропонують шеститижневий курс з основ технології блокчейн, включаючи криптографію, смарт-контракти та децентралізовані фінанси (DeFi). Також можна отримати ступінь магістра з фінтеху.

Минулого року компанія Input Output Global (IOG), що стоїть за мережею Cardano, профінансувала дослідницький центр блокчейну в Стенфордському університеті вартістю $4,5 млн. Тим часом у Пекіні створено Національний інноваційний центр блокчейну для дослідження технології розподіленого реєстру спільно з місцевими університетами, аналітичними центрами та блокчейн-компаніями.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *