Прокуратура Південної Кореї розпочала нове розслідування щодо криптопроекту Теrra (LUNA)


13.09.2022
Проекти з блокчейн-мережі Terra переходять на Polygon

Спільна слідча група з розслідування фінансових злочинів і злочинів у сфері цінних паперів прокуратури Південного округу Сеула зустрілася з експертами криптобірж і фінансових регуляторів, включаючи Службу фінансового нагляду, щоб розпочати нове розслідування та перевірку токенів Terra з метою класифікації їх в категорію цінних паперів. Про це повідомляє Korea Herald.

Повідомляється, що якщо токени Terra LUNA, LUNC і UST (тепер USTC) будуть визнані цінними паперами, компанії TerraForm Labs, її засновнику До Квону та іншим афілійованим особам будуть пред’явлені звинувачення в порушенні Закону про ринок капіталу.

Наразі компанія Terra та її керівники перебувають під пильною увагою слідчої групи через звинувачення у шахрайстві та ухиленні від сплати податків.

Прокурори, які розслідують крах LUNA (тепер LUNC) та UST (тепер USTC), можуть пред’явити обвинувачення у порушенні Закону про ринки капіталу незалежно від рішення фінансових органів. Крім того, рішення прокурорів також допоможе законодавцям у майбутньому регулюванні криптовалют.

Поки влада Південної Кореї розслідує шахрайство та інші звинувачення проти Terra, токени LUNC і LUNA підскочили більш ніж на 200% минулого тижня. Щоденний обсяг торгів обома токенами перевищив $3,5 млрд. Ціна Terra Classic (LUNC) досягла максимуму в $0,00058. Ціна Terra (LUNA) підскочила до максимуму в $7,06. На момент написання статті ціна впала до $4,52.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *