Продажі апаратних гаманців Trezor злетіли на 900% після суперечок у криптовалютній спільноті щодо функції відновлення Ledger


26.05.2023
trezor

Trezor, компанія-виробник апаратних криптогаманців, зафіксувала тижневе зростання продажів на 900% після протиріччя у криптоспільності, викликаного функцією відновлення закритих ключів Ledger Recover, анонсованою конкурентом Ledger. Про це пише Cryptoslate.

Представники Trezor запевнили, що їхній код повністю відкритий, і незалежні експерти можуть проводити аудит і перевірку всіх процесів. В компанії також заявили, що віддалене вилучення seed-фрази неможливе і не буде реалізовано.

Раніше глава Ledger повідомив про затримку випуску функції Ledger Recover до публікації коду у відкритому доступі. Зазвичай компанія не публікує свій повний код.

Функція Ledger Recover має надати змогу користувачам відновлювати приватний ключ від гаманця Nano X. Під час активації, фрагменти seed-фрази надсилаються на зберігання за щомісячну плату компаніям Ledger, Coincover і EscrowTech.

В Ledger заявили, що фрагменти окремо не приносять користі і не можуть дати доступ до гаманця, а активація функції не є обов’язковою. Однак в компанії підтвердили, що дані, передані на зберігання третім сторонам, можуть бути надані держорганам за запитом суду в разі серйозних правопорушень.

Раніше технічні експерти компанії Unciphered виявили непереборну апаратну вразливість у чипі Trezor T, яка давала змогу отримати seed-фразу і пін-код для доступу до активів. Згідно із заявою компанії Unciphered, Trezor була обізнана про цю вразливість, але не вжила заходів для її усунення. Unciphered відмовилися розкривати технічні деталі злому, посилаючись на безпеку користувачів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *