Аналітики Elliptic: Втрати від злому Atomic Wallet зросли до $100 млн


14.06.2023
Хакери викрали з криптогаманця BitKeep $8 млн

Втрати від злому криптовалютного гаманця Atomic Wallet збільшилися з $35 млн до $100 млн, за даними аналітиків Elliptic.

Згідно з підрахунками експертів, понад 5500 гаманців постраждали від злому. Розробники Atomic Wallet досі не надали пояснення про причини події.

Згідно звіту Elliptic, експерти компанії співпрацюють з іншими розслідувачами і криптовалютними біржами для відстеження вкрадених активів. У результаті спільних дій вдалося заморозити $1 млн у вкраденій криптовалюті.

Раніше повідомлялося, що зловмисники намагаються відмивати вкрадені активи через біржу Garantex за допомогою угруповання Lazarus Group з Північної Кореї. Згідно з даними, зловмисники конвертують вкрадену криптовалюту в біткоїни на децентралізованому обміннику 1inch, а потім переводять її в стейблкоїн tether (USDT) і вводять на депозитні адреси Garantex.

Відомо лише, біржа Garantex не перешкоджає відмиванню криптовалюти, і біткоїн продовжує надходити на адреси міксера Sinbad, який раніше використовував угруповання Lazarus. Влада США ввела санкції проти Garantex у зв’язку з транзакціями на суму понад $100 млн, пов’язаними з даркнетом.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *