Кіберзлочинці викрали у користувачів гаманця Atomic Wallet криптовалюти на мільйони доларів


05.06.2023
У другому кварталі 2022 року хакери та шахраї викрали у децентралізованих фінансових сервісів активи вартістю в $671 млн.

Невідомі викрали у клієнтів гаманця Atomic Wallet криптовалюту на мільйони доларів. Розробники проекту визнали, що дані користувачів були скомпрометовані.

Atomic Wallet – це криптовалютний гаманець, який працює як на мобільних пристроях, так і на стаціонарних комп’ютерах. Гаманець підтримується на різних платформах, включаючи Windows, Android, iOS, macOS і Linux.

3 червня розробники мультигаманця повідомили в Твіттері, що отримали повідомлення про компрометацію акаунтів від невеликої кількості користувачів.

Згідно твітам команди проекту, понад сто адрес було скомпрометовано. Зловмисники викрали Bitcoin, Ethereum, Tron, BSC, Cardano, Ripple, Polkadot, Cosmos, Algorand, Avalanche, Litecoin і Dogecoin.

За попередніми даними, сума збитків становить близько $35 мільйонів.

Найбільша одноразова втрата становить $7,95 млн USDT. За словами аналітика ZachXBT, п’ять найбільших втрат досягли $17 млн.

Оскільки приватні ключі користувачів Atomic Wallet зашифровані і зберігаються локально на їхніх пристроях, команда розробників гаманця вважала, що це робить їхній продукт більш безпечним. Однак останній інцидент довів протилежне.

Насправді, вразливість гаманця була очевидною ще з лютого 2021 року. Того року аудиторська компанія Least Authority заявила, що Atomic Wallet “недостатньо надійно захищає активи та приватні дані користувачів”.

Наразі Atomic Wallet проводить опитування жертв, дізнаючись про їхню операційну систему, місце завантаження програмного забезпечення, останні дії перед крадіжкою криптовалюти та місце зберігання резервної копії фрази.

Для того, щоб визначити потенційні вектори атаки, постачальник послуг гаманця заявив, що співпрацює з провідними фірмами, що займаються питаннями безпеки.

Нещодавно Atomic Wallet був розкритикований за підтримку токену $BEN, мем-монети, створеної блогером “BitBoy” Беном Армстронгом, а також за проблеми з ліквідністю власного токену, Atomic Wallet Coin (AWC), який сьогодні впав на 20%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *