Девід Шварц з Ripple запропонував рішення для суперечливого оновлення гаманця Ledger


23.05.2023
david shwartz

Технічний директор Ripple Девід Шварц нещодавно поділився в Твіттері своїм поглядом щодо суперечливого оновлення гаманця Ledger, запропонувавши потенційні рішення.

Шварц описав багатокроковий підхід до вирішення проблем, пов’язаних з нещодавнім оновленням прошивки. Він запропонував створити два окремі потоки прошивок – один з можливістю відновлення ключів, а інший без. Крім того, Девід наголосив на необхідності вровадження чітких зобов’язань з боку Ledger, таких як забезпечення того, щоб ключові дані не могли покинути пристрій без згоди користувача, і вимога стирати ключі при перемиканні потоків.

Мета запропонованих рішень Шварца — відновити довіру до продуктів Ledger і вирішити проблеми конфіденційності та безпеки, викликані суперечливим оновленням прошивки. Пропозиції Шварца підкреслюють важливість прозорості, згоди користувачів та захисту ключових даних у криптоспільноті.

Нагадаємо, що минулого тижня Ledger оголосив про запуск сервісу Ledger Recovery для відновлення доступу до криптогаманців. Функція передбачає поділ сід-фрази, що складається з 24 слів, на три зашифровані фрагменти, які зберігатимуться в різних місцях. В Ledger стверджують, що функція зручна для користувачів, які втратили свої закриті ключі, без яких неможливо отримати доступ до активів. Користувачі, які бажають скористатися сервісом, зобов’язані пройти процедуру “Знай свого клієнта” (KYC).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *