Ripple отримала ліцензію від сінгапурського фінансового регулятора


22.06.2023
ripple fortune

Американська технологічна компанія Ripple отримала ліцензію сінгапурського фінансового регулятора. Про це пише CBDC.

Ліцензія дасть змогу Ripple пропонувати регульовані продукти та послуги, пов’язані з проведенням цифрових операцій із токенами, а також розширити можливості проведення транскордонних переказів у нативному токені проєкту — XRP.

“Ми раді, що Сінгапур обрав далекоглядний підхід до регулювання цифрових активів. Завдяки своїй системі ліцензування вони з’ясували, як створити чітку таксономію для цифрових активів, врівноважуючи необхідність захисту інтересів споживачів і необхідність захисту цілісності ринків, роблячи це таким чином, щоб сприяти інноваціям та інвестиціям”. – сказав Стю Алдероті, головний юрисконсульт Ripple, в інтерв’ю CoinDesk.

Крім цього, в Ripple повідомили, що чисельність персоналу її сінгапурського офісу збільшилася на 50% у річному обчисленні, становивши 50 штатних співробітників, які виконують ключові функції, як-от розвиток бізнесу, дотримання нормативних вимог, фінанси, юриспруденція та продажі, у міру розширення своєї присутності в країні.

Нагадаємо, Ripple продовжує боротьбу з SEC. Регулятор звинувачує проєкт у незаконному випуску цінних паперів у вигляді XRP.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *