Президент Сальвадора заявив, що біткоїн сприяє зростанню туристичної сфери в країні


09.08.2022
Президент Сальвадора заявив, що біткоїн сприяв зростанню туристичної сфери в країні

Всесвітня туристична організація включила до свого списку Сальвадор та кілька інших країн. За словами президента Сальвадора Наїба Букеле, саме біткоїн допомає значному зростанню сфери туризму.

Наїб Букеле наголосив, що лише небагатьом країнам вдалося повернути показники туризму на допандемійний рівень. Прийняття біткоїну як законного платіжного засобу, а також створення «пляжу біткоїна» залучили в Сальвадор туристів з усього світу. Президент також відзначив і зростання внутрішнього туризму завдяки зниженню злочинності.

Раніше міністр туризму Сальвадора Морена Вальдес говорила, що завдяки біткоїну туризм у країні зріс на 30%. Видомо, що раніше щоденні витрати туриста в країні становили від $113 до $150, тепер вони перевищують $200.

Наїб Букеле представив статистику мобільності від пошукового гіганта Google. Сальвадор на карті відзначений як країна з туристичною активністю «вищою за очікувану». За словами Букеле, хоча впровадження біткоїну у фінансову систему країни пройшло не без труднощів, нові технології продовжать існувати та розвиватися.

Раніше Букеле висловлював думку, що незважаючи на падіння криптовалютного ринку, у біткоїна чудові перспективи. Інвесторам просто потрібно перечекати несприятливий період.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *