Президент Європейського центрального банку закликала до регулювання стейкінга криптовалют


22.06.2022
Президент Європейського центрального банку закликала до регулювання стейкінга крптовалют

Крипто стейкінг та послуги кредитування (DeFi) мають регулюватися, оскільки ці ще “недосліджені галузі наражають на ризик споживачів”, заявила Президент ЄЦБ Крістін Лагард під час виступу в Європейському парламенті, повідомляє Fortune.

Стейкінг — це спосіб блокування певної кількості криптовалюти для перевірки транзакцій в блокчейн-мережах.

Лагард зазначила, що популярність послуг зі стейкіннгу та кредитування зростає, а відсутність регулювання прикриває шахрайство.

“Інновації на цих недосліджених і незвіданих територіях наражають на ризик споживачів, де відсутність регулювання часто прикриває шахрайство, абсолютно незаконні заяви про оцінку, і дуже часто спекуляції, а також злочинні угоди”. – заявила Крістін Лагард

Хоча регулювання ринків криптоактивів (MiCA), яке має набути чинності в ЄС до 2024 року, не поширюватиметься на біткоїн (Bitcoin), MiCA II “прийме до уваги регулювання стейкінгу”, сказала вона.

Раніше в травні Європейський центральний банк попередив, що інституційні інвестори, включаючи хедж-фонди та сімейні офіси, активно збільшують свої вкладення в біткоїн та криптовалюти загалом, оскільки великі гравці шукають більше способів диверсифікувати свої портфелі.

Читайте також: Інтерес користувачів Google до пошукового запиту “смерть біткоїна” різко збільшився до рекордних максимумів

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *