Prada презентувала дев’ятий дроп NFT-колекції Timecapsule


30.01.2023
nft-колекція Prada

Модний бренд Prada презентував свою дев’яту частину NFT-колекції — Timecapsule. Вихід дропу, який містить NFT-сорочку Interferenza Ottica Art Print by Enzo Ragazzini 1975, запланований на 2 лютого.

NFT-сорочка Interferenza Ottica Art Print

Це 38-ма фізична колекція Timecapsule і друга NFT у серії з трьох сорочок зі спеціальними принтами з архіву італійського фотографа Енцо Рагацціні. Витвір, що надихнув творців чергової NFT-серії, було створено в 70-х роках з нагоди виставки художника Енцо Рагацціні в Інституті сучасного мистецтва Лондона (ICA), де автор застосував техніку оптичної інтерференції з використанням механічних пристроїв власного винаходу.

Кожному новому NFT відповідатиме його фізичний зразок – унікальна сорочка Prada, яку можна отримати одночасно з токеном.

Окрім сорочки, власники NFT серії Timecapsule також отримують доступ до ексклюзивної спільноти Prada Crypted NFT, де вони зможуть відвідувати такі події, як модні покази та майбутні пропозиції колекційних токенів Prada.

У середині 2022 року Prada випустила свою першу колекцію зі 100 NFT у співпраці з Кассіусом Хьорстом та сином Деміена Хьорста.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *