Пошта Австрії представила клієнтам NFT-колекцію цифрових марок


06.07.2022
Crypto Stamp Art

Пошта Австрії запропонувала нову категорію продуктів під назвою Crypto Stamp Art (CSA). Її користувачам необхідно придбати фізичну марку, після чого вони отримують цифрового двійника, що зберігається у блокчейні Ethereum.

Колекція марок, випущена 1 липня 2022 року, є сучасною інтерпретацією марок газети Merkur 1851 року. 22 липня буде випущено 2500 цифрових колекційних коробок із цифровими наклейками. У коробці буде чотири незамінні токені (NFT) різних кольорів.

Crypto Stamp Art
Crypto Stamp Art

Марки були розроблені відомим австрійським цифровим художником та спеціалістом з NFT PR1MAL CYPHER, студія якого Encode Graphics співпрацює з американським видавцем коміксів Marvel.

Спеціальний блок складається з чотирьох марок по 85 і 100 центів кожна, вони виконані у кольорах оригінальної серії газетних марок: рожевому, синьому, жовтому та яскраво-червоному.

Спеціальний блок марок включений у філателістичну передплату Пошти Австрії, покупці CSA Mystery Boxes отримають його безкоштовно.

Інакше вартість спеціального блоку марок оцінюється в €3,70, він випущений у 150 000 примірниках та доступний у всіх поштових відділеннях на сайті onlineshop.post.at.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *