Попередження відомого інвестора: кити прискорили купівлю биткоїнів


05.07.2022
Попередження відомого інвестора: кити прискорили купівлю биткоїнів

Відомий криптоінвестор Ларк Девіс заявив, що кити прискорили купівлю біткоїну, доки триває стан невизначеності на ринку криптовалют.

У своєму твіті Девіс зазначив, що в той час як біткоїн торгується на 70% нижче свого історичного максимуму (ATH), кити та дрібні інвестори з гаманцями менше 1 біткоїну прискорили свої покупки.

Девіс заявив, що більшість учасників ринку усвідомлюють, що кількість монет BTC в обігу буде лише 21 мільйон, тому вони почали купувати, доки не стало надто пізно. Щоб довести свої твердження, експерт представив торговий графік, поділений на групи відповідно до розміру рахунку.

Крім того, відомий інвестор опублікував ще один графік, яка відображає чисті позиції виходу з біткоїну. Девіс прокоментував твіт: “Найбільший вихід із біткоїну в історії”.

Ларк Девіс заявив, що в контексті графіків, якими він поділився, біткоїн не скоро піде до рівня $10 000. На його думку, ціна активу дивиться на $21 800 після того, як ВТС не зміг пробити вниз мінімум грудня 2020 року, в $17 500.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *