Понад 50% споживачів у Латинській Америці мають досвід роботи з криптовалютами – дослідження Mastercard


27.06.2022
Понад 50% споживачів у Латинській Америці мають досвід роботи з криптовалютами - дослідження Mastercard

Більше третини опитаних Mastercard заявили, що робили покупки зі стейблкоіном.

Дослідження під назвою “Індекс нових платежів 2022” міжнародної платіжної системи Mastercard показує, що фінансові інновації – криптовалюти, рішення DeFi, блокчейн, NFT – мають значну активність у Латинській американці, споживачі прагнуть більше дізнатися про цей ринок. Опитування було проведено у період з березня по квітень цього року.

“Латиноамериканці все більше звертаються до технологій для проведення фінансових транзакцій. Очікується, що ця тенденція продовжуватиме зростати. При цьому переважна більшість 95% планують використовувати цифровий спосіб оплати наступного року, а 29% визнають, що використовували менше фіатних коштів торік”. – сказав Уолтер Пімента, виконавчий віце-президент з продуктів та інжинірингу Mastercard у Латинській Америці та Карибському басейні.

У Латинській Америці 54% опитаних споживачів з оптимізмом дивляться на ефективність цифрових активів як інвестицій. Дві третини хочуть більшої гнучкості для взаємозамінного використання криптовалюти та традиційних способів оплати.

Більшість споживачів у регіоні, 82% опитаних, заявили, що хотіли б, щоб функції, пов’язані з криптовалютою, були доступні безпосередньо в їхній нинішній фінансовій установах.

Опитування також показало, що споживачі відчували б себе більш впевнено, інвестуючи (69%) та здійснюючи/отримуючи платежі (67%) у криптовалютах, якби вони були випущені або забезпечені надійною організацією

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *