Polygon обрано для участі в програмі акселератора Disney: ціна токена зросла на 11%


14.07.2022
disney polygon (821 × 473 px) (1)

Walt Disney Company включила проект блокчейн-рішення другого рівня Polygon до програми “2022 Disney Accelerator”. На фоні ціеї новини нативний токен проекту MATIC за добу подорожчав на 11%.

Згідно з заявою, опублікованою компанією Disney, Polygon є одним із шести проектів, відібраних для участі у Disney “Accelerator” – програмі розвитку бізнесу, покликаної стимулювати зростання інноваційних компаній у всьому світі. До списку проектів увійшли – Flickplay, Inworld, Lockerverse, Obsess та Red 6.

Disney планує запустити “2022 Disney Accelerator” вже цього тижня. У поточному році програма Disney присвячена технологіям доповненої реальності, NFT та штучного інтелекту (ІІ).

Вперше запущена в 2014 році програма дозволяє учасникам отримувати підтримку від команди Disney Accelerator та рекомендації від керівництва компанії Disney.

Генеральний директор Polygon Раян Уотт повідомив у Twitter, що Polygon – єдиний блокчейн, обраний для участі у програмі акселератора Disney.

https://twitter.com/Fwiz/status/1547254135367405568

За даними Coinmarketcap, внутрішній токен MATIC платформи Polygon торгується на рівні $0,62, піднявшись на 11% за останні 24 години.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *