Поліція Сінгапуру розпочала розслідування щодо критофірми Hodlnaut


19.08.2022
police singapur

Правоохоронці Сінгапуру, включаючи прокуратуру, розпочали розслідування проти криптовалютної фірми Hodlnaut. Про це у блозі повідомили представники компанії.

Деталі розслідування залишаються невідомими, проте в Hodlnaut запевняють, що все це здійснюється «на користь користувачів». Також в Hodlnaut заявили про звільнення 80% персоналу (40 співробітників), але неясно, коли саме пройшли скорочення. Персонал, що залишився, допоможе виконувати ключові функції. Які саме, в Hodlnaut не уточнюють.

Однак представники фірмі уточнили причину труднощів, що склалися. За словами Hodlnaut, нинішнє фінансове становище є результатом збитків, завданих дочірньою компанією Hodlnaut у Гонконгу через крах алгоритмічного стейблкоіну ​​terraUSD (UST). У скільки саме обійшовся Hodlnaut крах екосистеми Terra, не уточнюється. При цьому повідомляється, що на бізнес вплинули надзвичайно великі обсяги зняття коштів, зниження ринкових котирувань і деякі проблеми, пов’язані з користувачами, які внесли значні суми на Hodlnaut.

Раніше сінгапурський криптокредитор подав заявку на мораторій на судові розгляди. Як стверджують у Hodlnaut, мораторій надасть фірмі “найкращий шанс для відновлення” бізнесу. Фактично ж обмеження на судові розгляди дозволить Hodlnaut уникнути примусової ліквідації активів за ринковим курсом.

Нагадаємо, що у Hodlnaut зупинили послуги клієнтам на початку серпня, пославшись на необхідність “стабілізувати ліквідність”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *