Платіжна B2B-платформа Tribal стала членом організації Blockchain Association


28.06.2022
Blockchain

Tribal, платформа фінансування та платежів B2B, орієнтована на блокчейн-ринки, заявила про вступ до Blockchain Association, об’єднання організацій, що лобіюють криптоіндустрію.

У заяві компанії із Сан-Франциско, йдеться, що вона буде ділитися з членами організації досвідом у сфері використання блокчейну на ринках, що розвиваються, і вести діалог з регуляторами та іншими зацікавленими сторонами.

“Ми підтримуємо розробку гнучкої, орієнтованої на інновації нормативно-правової бази для блокчейну та криптовалют, і ми з нетерпінням чекаємо можливості просувати її як член Асоціації блокчейну”, – сказав у заяві генеральний директор Tribal Амр Шаді.

У квітні Binance.US залишила Blockchain Association через відмінності в “цінностях, цілях та стандартах”. Натомість Binance.US зосередиться на власних лобістських зусиллях у Вашингтоні, округ Колумбія, та столицях штатів по всій країні.

У січні Tribal зібрала $40 млн у рамках боргового раунду від Stellar Development Foundation (SDF) та венчурної компанії Partners for Growth (PFG).

У листопаді Blockchain Association залучила $4 млн завдяки внескам криптобіржі Kraken, Digital Currency Group (материнська компанія CoinDesk) та Filecoin Foundation.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *