Павло Дуров планує створити NFT-маркетплейс у Telegram


23.08.2022
Павло Дуров планує створити NFT-маркетплейс у Telegram

Еміратський програміст російського походження, один із творців і колишній генеральний директор соціальної мережі «ВКонтакті» заявив про можливий запуск в месенджері Telegram NFT-маркетплейсу на базі блокчейну TON.

“Уявіть, яким успішним стане Telegram, якщо ми дозволимо резервувати через аукціон імена користувачів, назви груп та посилання на канали. Крім того, можна почати продавати адреси, що запам’ятовуються в Telegram, наприклад, @storm або @royal, а також всі імена користувачів, що складаються з чотирьох літер”. – заявив Дуров.

Павло хоче створити маркетплейс, на якому користувачі месенджера зможуть купити та продати нікнейми, право на володіння якими буде закріплено на блокчейні за допомогою смарт-контрактів,. При цьому як база для реалізації проекту Дуров обрав децентралізовану мережу The Open Network (TON).

За словами Дурова, розробники Telegram без проблем напишуть код смарт-контрактів, які, судячи з усього, будуть використані для випуску NFT. Павло планує втілити свою ідею в життя протягом найближчих кількох тижнів, щоб привнести до месенджера «щіпку Web 3.0».

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *