Паоло Ардоїно: випуск біткоїн-облігацій у Сальвадорі відкладено до кінця року


31.08.2022
Паоло Ардоїно: випуск біткоїн-облігацій у Сальвадорі відкладуть до кінця року

Технічний директор Tether, емітента стейблкоїна USDT, та криптобіржі Bitfinex Паоло Ардоіно в інтерв’ю виданню Fortune розповів, що випуск урядом Сальвадора біткоін-облігацій, також відомих як Vulcano Bonds, знову відкладено.

Нагадаємо, що запуск біткоїн-облігацій був запланований на початок 2022 року, потім перенесений на середину березня, а потім відкладений на невизначений термін через падіння ціни біткоїну.

За словами Паоло, запуск Vulcano Bonds може відбутися наприкінці 2022 року за умови ухвалення відповідних законів у Сальвадорі.

«Якщо закон буде ухвалено до вересня, я б очікував, що на все інше буде потрібно від двох до трьох місяців». – заявив Паоло Ардоіно у інтерв’ю Fortune.

Вперше про випуск біткоїн-облігацій президент Сальвадора Найіб Букеле оголосив у листопаді 2021 року, через два місяці після того, як країна визнала біткоїн законним платіжним засобом. Проект залучив від інвесторів 1 млрд доларів, половина суми мала піти на фінансування інфраструктури, а друга — на купівлю біткоїну. Єдиним постачальником біржових послуг було обрано Bitfinex.

У травні Ардоіно заявив, що Bitfinex чекає, коли Конгрес Сальвадора ухвалить законопроект про цифрові цінні папери, який дозволіть біржі вести свою діяльність в країні в офіційному статусі технологічного постачальника.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *