NVIDIA запустила хмарний сервіс для промислових метавсесвітів


21.09.2022
NVIDIA запустила хмарний сервіс для промислових метавсесвітів

Американський виробник графічних процесорів, відеоадаптерів NVIDIA запустив перше хмарне SaaS-рішення під назвою NVIDIA Omniverse Cloud, що надасть розробникам, корпоративним командам і художникам можливість створювати та використовувати додатки для промислових метавсесвітів.

Як повідомив співзасновник і глава NVIDIA Дженсен Хуанг, Omniverse Cloud дає змогу “об’єднувати команди в усьому світі для проектування, створення та експлуатації віртуальних світів і цифрових двійників”.

Рішення Omniverse Cloud надає користувачам і командам розробників спільно працювати над 3D-процесами без необхідності використання локальних обчислювальних потужностей. Фахівці з робототехніки можуть навчати, моделювати, тестувати та впроваджувати інтелектуальні машини з підтримкою штучного інтелекту. Інженери з автономних транспортних засобів можуть генерувати фізичні дані датчиків і моделювати сценарії руху для перевірки різних дорожніх і погодних умов для безпечного розгортання автономного водіння.

NVIDIA запустила хмарний сервіс для промислових метавсесвітів
Джерело зображення: nvidianews.nvidia.com

Також повідомляється, що до числа перших клієнтів нового рішення увійшли хорватський виробник електромобілів Rimac Group, німецький електротехнічний конгломерат Siemens і британський рекламний холдинг WPP.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *