Новий податок на криптовалюти в Індії скоротив обсяг торгів на біржі WazirX на 63%


05.07.2022
india_podatki_na_crypto

За даними анадітичної платформи Nomics, щоденний обсяг торгів індійської криптовалютної біржі WazirX знизився більш ніж на 63%, з 30 червня до 1 липня впав до $5,36 млн з $14,53 млн. Аналогічним чином, обсяг торгів на криптобіржі CoinDCX впав на 20%, з $2,62 млн доларів до $2,09 млн за той же період.

Зниження обсягів торгів на основних криптовалютних біржах Індії спостерігається з 1 квітня, коли набрав чинності закон, який зобов’язує криптовалютних трейдерів сплачувати єдиний податок у розмірі 30% на всі доходи, пов’язані з криптовалютами.

Однак це не кінець бід для місцевих трейдерів, оскільки податкові органи країни також планують запровадити 20% податок на прибуток від DeFi.

Посилення регуляторного середовища відображає рішучість Індії придушити криптовалютний ринок. Як повідомляє Chainanalysis, у 2021 році Індія посідала друге місце за часткою криптовалютного ринку.

Оскільки уряд відкрито обмежує доступність криптовалют за допомогою політики високого оподаткування, до 50 індійських криптовалютних та блокчейн-підприємців перевели свій бізнес із країни у більш сприятливі для криптовалют регіони, такі як Дубай та Сінгапур. Серед компаній, що залишили Індію, – криптобіржі WazirX та CoinDCX.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *