Норвезька влада вилучила $5,9 млн у зломщиків Axie Infinity


16.02.2023
bitcoin-crypto-transactions

Влада Норвегії конфіскувала 60 мільйонів крон ($5,9 млн), викрадених з криптовалютної гри Axie Infinity у березні минулого року.

Національне управління з розслідування та судового переслідування економічних та екологічних злочинів (Økokrim) заявило, що це найбільша конфіскація криптовалюти, яку коли-небудь проводила норвезька поліція.

“Цей випадок показує, що ми маємо великі можливості для відстеження грошей на блокчейні, навіть якщо злочинці використовують передові методи”, – заявила перший державний прокурор Маріанна Бендер.

У березні минулого року хакери, пов’язані з Північною Кореєю, викрали понад $600 млн у компанії Axie Infinity, відмивши більшу частину коштів через міксер приватності Tornado Cash, який згодом потрапив під санкції Міністерства фінансів США.

У звіті Організації Об’єднаних Націй за лютий 2023 року йдеться про те, що торік пов’язані з Північною Кореєю суб’єкти викрали криптовалюту на суму $1 млрд, причому більшість атак здійснили групи, підконтрольні головному розвідувальному агентству Північної Кореї. До них належать команди, відомі під такими іменами, як Lazarus, Andariel і Kimsuky.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *