NFT-проект Doodles призначив Фарелла Вільямса головним директором бренду


23.06.2022
NFT-проект Doodles запросив Фарелла Вільямса на посаду головного директора бренду

Популярний проект Doodles, що випускає невзаємозамінні токени (NFT), продовжує рух уперед, наймаючи зіркового музичного продюсера Фарелла Вільямса як головний директор бренду.

Новий генеральний директор проекту Джуліан Холгуїн, який у травні перейшов із Billboard, зробив оголошення на приватному заході для власників Doodle у рамках NFT.NYC, показавши відео з виступом Вільямса на великому екрані переповненого театру Palladium.

Фаррелл Вільямс у попередньо записаному привітанні, яке показали на заході Doodles NFT NYC. Фото: Андре Начальськи/Decrypt

“Я великий шанувальник бренду. Ми збираємося розвивати основну спільноту та виводити Doodles на нові висоти, нові рівні”, – сказав Вільямс у відеоролику.

Вільямс також випустить у партнерстві з Columbia Records альбом у стилі NFT під назвою Doodles Records: Volume 1.

Команда Doodles також повідомила, що проект провів раунд фінансування під керівництвом венчурної компанії Алексіса Оганяна. Суму фінансування не розкрито.

На заході розробники Doodles також анонсували Doodles 2, нову колекцію NFT, яка охоплюватиме мільйони аватарів – порівняно з 10 000 в оригінальній колекції.

Цей захід став другою очною акцією NFT для Doodles, перша відбулася у березні минулого року на фестивалі South by Southwest в Остіні, штат Техас, де проект організував складську інсталяцію та магазин товарів.

Doodles був запущений у жовтні 2021 року і з того часу став однією з найцінніших колекцій NFT на ринку. На сьогоднішній день проект заробив майже $500 млн у вторинному обсязі торгів, згідно з даними CryptoSlam.

Читайте також: Скільки коштуватиме біткоїн в кінці 2022 року: експерт поділився свіжим прогнозом

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *