Незважаючи на масові скорочення, відділ цифрових активів Goldman Sachs розширює штат


01.03.2023
Група інвесторів Goldman Sachs придбає активи Celsius

Відділ цифрових активів одної з найбільших інвестиційних компаній у світі Goldman Sachs відкриває кілька вакансій, незважаючи на нещодавні масові скорочення в компанії, в результаті яких 3 200 співробітників залишили свої робочі місця. Наразі у відділі працює близько 70 осіб, і керівництво все ще підтримує вивчення блокчейну та криптовалютних додатків.

Компанія зазнала значних скорочень у своїх основних відділах продажів і банківських підрозділах, які торкнулися менеджерів вищої, середньої та молодшої ланки. Аналітики кажуть, що це найбільше скорочення з часів світової фінансової кризи 2008-2009 років.

Керівник відділу цифрових активів Goldman Sachs Метью МакДермотт каже, що компанія все одно надаватиме пріоритет стратегічним кадрам. МакДермотт нагадує, що команда, яка вивчає віртуальні валюти, зросла з 4 до 70 осіб всього за три роки.

Під час Goldman Sachs Investor Day 2023 в Нью-Йорку фінансовий директор Денніс Коулман повідомив, що компанія проходить невелику реорганізацію, в результаті якої багато співробітників зазнають скорочення заробітної плати.

В кінці минулого року Макдермотт заявив, що після краху криптовалютної торговельної платформи FTX, його організація бачить серйозні можливості для купівлі криптокомпаній. Йшлося про ті фірми, які мають хорошу оцінку, але серйозно постраждали від краху централізованої біржі. Він додав, що проводилася комплексна перевірка потенційно цікавих стартапів і найближчим часом буде оголошено про придбання.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *