Невідомі хакери зламали базу даних поліції Шанхая


05.07.2022
Канадський хакер-вимагач біткоїнів NetWalker визнав себе винним у суді США

Невідомий під ником ChinaDan розмістив на хакерському форумі повідомлення, в якому стверджується, що продає вкрадену базу даних поліції одного з найбільших міст Китаю.

Злоумышленник пропонує купити у нього дані серверів Шанхайської національної поліції (SHGA) за 10 біткоїнів (близько $200 000).

«Утечка вийшла в 2022 році. Ця база містить багато терабайт інформації про мільярди громадян Китаю», — стверджує ChinaDan.

Офіційно підтверджено, що в результаті взлома були скомпроментовані особисті дані понад 1 мільярда жителів КНР. Інформація включає в себе імена, адресу, державні ідентифікаційні номери, номери мобільних телефонів та інші конфіденційні дані.

Генеральний директор найбільшої криптобіржі Binance Чанпен Чжао підтвердив, що система аналізу загрози біржі виявила, що 1 мільярд записів резидентів з «однієї азіатської країни» виставлений на продаж в даркнете і на BreachForums.

Біржа стверджує, що активізувала процеси перевірки користувачів, дані яких вийшли в набір:

У свою чергу співзасновник проекту конфіденційності Web3 Manta Network Кенні Лі повідомив, що перехід може мати наслідки для криптоіндустрії:

«Похищені дані можуть бути використані для цілей експлуатації користувачів і виконання таких дій, як фішингові атаки з крайовими ключами або несанкціонованого доступу до додатків централізованих бірж».

У червні платформа для торгівлі колекційними токенами (NFT) OpenSea повідомила про утечку адрес електронної пошти користувачів і передбачила можливість фішингу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *