Названо 10 найвпливовіших фінтех-компаній 2022 року, половина з яких крипто компанії


21.09.2022
Названо 10 найвпливовіших фінтех-компаній 2022 року, половина з яких крипто компанії

П’ять з десяти найбільших фінтех-організацій у 2022 році — це криптокомпанії, згідно з дослідженням, проведеним Utility Bidder. При визначенні загального індексу фінтеху дослідники враховувавали різні фактори, включаючи загальний капітал компанії, загальний обсяг залученого фінансування, соціальну активність та видимість в Інтернеті.

Кожній компанії було присвоєно десятибальну оцінку за кожним фактором, а середнє арифметичне з чотирьох оцінок було використано для визначення остаточного рейтингу.

OpenSea – найбільший у світі NFT-маркетплейс – посів друге місце у рейтингу і найвищу позицію серед блокчейн та криптофірм із загальним показником FinTech Index 8,61.

Джерело зображення: Utility Bidder

До першої десятки також увійшли криптовалютні та блокчейн-фірми FTX, Chainalysis, Fireblocks і Circle, які розташувалися в такому порядку з сьомого по десяте місце.

Згідно з даними, Robinhood є найвідомішою фінтех-компанією, яка випереджає всі інші фінтех-компанії за обсягами фінансування та пошуковими запитами в Google у 2021 році.

Цікаво, що у 2022 році експерти очікують, що вартість фінтех-сектору перевищить $171 млрд, а до 2024 року цей показник перевищить $228 млрд, йдеться у звіті.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *