Національна асамблея Франції затвердила більш жорсткі правила ліцензування для криптофірм


01.03.2023
Франція

Національна асамблея Франція проголосувала за посилення правил ліцензування для криптовалютних компаній. Цей крок має на меті привести французьке законодавство у відповідність до очікуваних стандартів Європейського Союзу (ЄС) та зміцнити репутацію країни на ринку криптовалют.

За результатами остаточного голосування 109 членів Асамблеї підтримали законопроект, а 71 проголосував проти. Сенат Франції вже схвалив законопроект, який тепер буде направлений президенту Еммануелю Макрону, який протягом 15 днів має затвердити або відхилити його.

Згідно із запропонованими правилами, французькі компанії, що надають криптовалютні послуги, повинні будуть пройти більш сувору реєстрацію, ніж та, що зараз пропонується Управлінням з фінансових ринків (AMF). Нові правила мають на меті забезпечити дотримання стандартів управління, правил сегрегації фондів та інструкцій щодо звітності перед регуляторами, серед інших положень.

Посилення регулювання було вперше запропоновано сенатором Ерве Мореєм у грудні після краху криптовалютної біржі FTX. Хоча галузь побоювалася, що ця пропозиція може завдати шкоди, регулятори підтримали цей крок.

Після тривалих дискусій Національні збори та Сенат Франції погодили компромісну пропозицію щодо посилення регулювання криптовалютних компаній. Пропозиція передбачає запровадження більш суворих вимог до реєстрації з січня 2024 року, але компанії не будуть зобов’язані отримувати ліцензію.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *