На майнінгову компанію Blockware подали до суду за спотворення інформації про продуктивність майнерів


26.12.2022
Співробітник Coinbase, який опинився в центрі скандалу з інсайдерською торгівлею, не визнав себе винним у федеральному суді США

Лондонська компанія Faes & Company подала скаргу на майнінгову компанію Blockware Solutions LLC, стверджуючи, що вона публікує неправдиву інформацію щодо продуктивності своїх майнерів і не має достатнього доступу до потужності для підтримки роботи майнінгового обладнання.

Позивачі заявляють про збитки в розмірі $250 000 і вимагають їх відшкодування та накладення штрафних санкцій на майнера.

Згідно зі скаргою, у жовтні 2021 року Blockware підписала контракт з Faes на купівлю майнерів біткойнів на суму $525 000 і пов’язаних із ними послуг хостингу. Згідно партнерству, Blockware повина була розміщувати майнери Faes на одному зі своїх майданчиків, яким вона володіє та управляє за щомісячну плату за хостинг і витрати на електроенергію.

Однак позивач стверджує, що на момент укладення угоди Blockware “фактично не володіла і не керувала обладнанням для розміщення майнерів і не могла зробити це надійно”.

“Крім того, оскільки Blockware мала доступ до сторонніх об’єктів для розміщення та управління майнерами, їм не вистачало надійного живлення (ймовірно, через обмежену договірну угоду з їхнім постачальником енергії), тож робота майнерів була і залишається нерегулярною. У результаті майнери Faes, які перебувають під управлінням і контролем Blockware, зіткнулися з тривалими простоями і непрацездатністю через відсутність електроенергії, що призвело до значної втрати доходів”. — говориться у скарзі Faes.

У Faes також зазначили, що обладнання мали бути доставлені та розміщені на об’єктах Blockware у січні, коли біткоїн (BTC) коштував понад $45 000. Однак майнінгові установки з’явилися в мережі тільки у квітні.

“Проблеми з простоями почалися приблизно через два дні після того, як майнери Faes уперше під’єдналися до мережі, і зберігалися протягом усього 2022 року, що призвело до численних скарг і звернень до служби підтримки від Faes. Незважаючи на ці проблеми, Blockware розміщує в інтернеті та оновлює загальнодоступну “сторінку стану”, яка показує постійний високий час безвідмовної роботи на своїх об’єктах, зокрема й на об’єкті в Пенсільванії, де розміщувалися майнери Faes, демонструючи стабільний 100% час безвідмовної роботи протягом попередніх 90 днів”. — заявляють представники Faes.

Незважаючи на відображуваний “100% час безвідмовної роботи”, перегляд історії інцидентів показує “приблизно 50 днів тривалого вимкнення електроенергії” на об’єкті в Пенсільванії у вересні та жовтні, наголошується 3 скарзі.

Компанії з майнінгу біткоїнів сильно постраждали від затяжної криптовалютної зими і різкого зростання цін на енергію. За даними Hashrate Index, сукупна заборгованість тільки 10 найбільших боржників з майнінгу біткойнів становить близько $2,6 млрд.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *