На честь королеви Єлизавети II випущено десятки криптовалют і NFT-токенів


10.09.2022

Учасники крипторинку не гаяли часу дарма після смерті королеви Єлизавети II, наповнивши ринок криптовалют більш ніж 40 новими мем-токенами, присвяченими їй, а також сотнями нових невзаємозамінних токенів (NFT). Про це пише видання Сointelegraph.

Серед нових токенів, запущених на базі блокчейнів BNB Smart Chain і Ethereum за останні 24 години, з’явилися такі монети, як Queen Elizabeth Inu, Save the Queen, Queen, QueenDoge, London Bridge is Down і Rip Queen Elizabeth.

За даними сервісу Dex Screener, токен Queen Elizabeth Inu на майданчику PancakeSwap продемонстрував найбільший приріст вартості за останні 24 години. Він подорожчав на 28 500% з моменту запуску. Обсяг торгів становив лише близько $400 тис. Ще один віртуальний актив під назвою Elizabeth виріс у ціні на 8450%.

Також повідомляється, що на маркетплейсі OpenSea з’явилося багато нових NFT-колекцій на честь Єлизавети II. Творці почали перетворювати на токени як рідкісні фотографії з нею, так і згенеровані алгоритмами зображення. Наприклад, колекція RIP The Queen Official налічує 8 200 піксельних зображень, які різняться невеликими деталями. Схожий алгоритм використовувався під час випуску популярних колекцій CryptoPunks і Bored Ape Yacht Club.

А ось колекція QueenE DAO Collection з’явилася місяцем раніше. Вона налічує 73 зображення, і після оголошення про смерть королеви зафіксовано значний сплеск інтересу до NFT із цієї колекції. При цьому вартість токенів QueenE здебільшого перевищує $1 000. За останні 15 годин було продано 12 NFT, тоді як попередній продаж токенів із цієї колекції був 23 дні тому. Зображення з колекції Queen Elizabeth II і зовсім коштують від 50 ETH (понад $85 000). Щоправда, поки ці NFT не знайшли жодного покупця.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *