На BlockFi та Gemini подано колективний позов до суду


02.03.2023
позов на Argo Blockchain

Інвестор з замороженими коштами на суму майже $2 млн у збанкрутілому крипто-кредиторі BlockFi подав колективний позов проти його засновників і двох директорів криптовалютної біржі Gemini.

У скарзі, поданій 28 лютого в Окружний суд США в окрузі Нью-Джерсі, інвестор Трей Грін звинуватив відповідачів у численних правопорушеннях, зокрема в шахрайстві зі споживачами, порушенні законів про біржі та порушенні своїх фідуціарних обов’язків, а також у пропонуванні та продажу незареєстрованих цінних паперів.

“Незареєстровані цінні папери, реалізовані Відповідачами BFI [BlockFi] від імені BlockFi, продавали за допомогою постійного потоку перекручувань і істотних упущень з боку Прінса і Маркеса протягом декількох років, а також за допомогою періодичних перекручувань з боку Відповідача Gemini”. – йдеться у заяві.

За словами позивача, він вклав понад $1,5 млн у відсоткові рахунки, які, імовірно, є незареєстрованими цінними паперами, отримавши понад $400 000 у вигляді приросту капіталу і зароблених відсотків, які були реінвестовані.

Однак наразі він не може вивести кошти після того, як BlockFi заморозив усі виводи коштів 10 листопада – того ж дня, коли FTX подала заяву про банкрутство.

Грін також стверджує, що його спонукали до купівлі “незареєстрованих цінних паперів” неправдиві заяви засновників BlockFi Зака Прінса і Флорі Маркес про те, що пропозиції можна порівняти з банківськими продуктами, застрахованими на федеральному рівні.

Криптобіржа Gemini Тайлера Вінкевоса раніше зберігала криптовалютні активи клієнтів BlockFi через свої послуги зі зберігання.

“Gemini знали і погоджувалися з неправдивими і такими, що вводять в оману, заявами щодо статусу, безпеки та доступності активів позивача і членів класу в Gemini і про ризики втрати. Gemini надала BlockFi істотно неправдиву інформацію, що вводить в оману, для використання в маркетингу BIA (процентних рахунків BlockFi)”. — говориться в позові.

Стверджується, що Gemini порушили закон про біржі, але не фігурували в інших звинуваченнях.

Грін вимагає відшкодування збитків за кожним із передбачуваних пунктів обвинувачення, включно з “потрійною компенсацією” за порушення закону про шахрайство зі споживачами, покриттям витрат на його адвокатів, повним відшкодуванням усіх коштів, отриманих відповідачами, і нарахованих відсотків, а також судовим рішенням, яке запобігає аналогічним порушенням закону про шахрайство зі споживачами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *