На американських криптобіржах стало менше біткоїнів — дослідження CryptoQuant


12.06.2023
S&P 500

Криптовалютна індустрія в США стикається з помітним зниженням кількості біткоїнів, що зберігаються на американських криптовалютних майданчиках, згідно з даними аналітичного сервісу CryptoQuant.

Обсяг торгів біткоїном на спотовому ринку в США знизився до рівнів 2016 року, становлячи лише 21% від світового показника. З огляду на те, що американські майданчики практично не надають доступу до ринку криптовалютних ф’ючерсів, який в 11 разів більший за спотовий, то ситуація стає ще більш сумною. Водночас обсяги торгів на азіатських криптовалютних платформах за останні тижні зросли на 30% для спотового ринку і на 20% для ф’ючерсного ринку.

Крім того, аналітики зазначили, що зафіксували значне зниження капіталізації стейблкоїнів, випущених американськими компаніями. З початку року цей показник впав на $15 мільярдів, що становить 35% від загальної капіталізації. Причиною зниження є регуляторна невизначеність і недавні позови, подані Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) проти бірж Binance і Coinbase.

Однак криптобіржі, що базуються в країнах, більш доброзичливих до криптовалютам, продовжують залучати біткоїни до бірж. Особливо це помітно в Євросоюзі та Гонконзі. Наприклад, один із законодавців Гонконгу, Джонні Нг, активно запрошує криптовалютні біржі, включно з Coinbase, відкрити місцеві представництва. Він підкреслив, що Гонконг готовий надати всю необхідну підтримку і допомогу інноваційним криптофірмам.

Нещодавно колишній голова Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами і строковими операціями (CFTC) Тімоті Массад заявив, що майбутнє криптоіндустрії значною мірою залежить від наслідків суперечок між SEC і біржами Binance і Coinbase. Ці позови викликали невизначеність і тривогу серед інвесторів, що призвело до зниження довіри до американських криптовалютних майданчиків.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *