Міністр фінансів Індії Нірмала Сітхараман: Резервний банк стурбований дестабілізуючим впливом криптовалют


19.07.2022
RBI India

Індія, країна з другим за величиною інтернет-ринком у світі, продовжує зберігати песимістичне ставлення до біткоїну (BTC). Міністр фінансів Індії Нірмала Сітхараман зробила заяви, що підтверджують позицію Центрального банку Індії (RBI) щодо заборони криптовалюту.

“Резервний банк Індії, як і раніше, стурбований дестабілізуючим впливом криптовалют на монетарну та фіскальну стабільність країни”. – сказала Сітхараман.

Письмова заява Сітхарамана була написана у відповідь на п’ять письмових питань члена парламенту Тірумаавалавана Тхола. Серед питань, поставлених міністерству, були такі: чи випускав Резервний банк Індії будь-які повідомлення, що обмежують використання криптовалют у країні за останні 10 років, і чи планує уряд прийняти будь-які закони, що обмежують використання криптовалют в Індії.

6 квітня 2018 року Резервний банк Індії випустив спільне повідомлення, яке забороняє регульованим організаціям торгувати криптовалютами. Невдовзі рішення генерала скасували Верховним судом Індії. Нині в країни немає нормативно-правового акта, забороняючого криптовалюти.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *