Міністр фінансів Гібралтару розповів, що накопичує біткоїн для майбутнього своїх дітей


30.07.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз
Міністр цифрових та фінансових послуг Гібралтару заявив, що збирає біткоїн для своїх дітей, оскільки вважає, що в майбутньому впровадження біткоїну значно зросте.

Міністр цифрових та фінансових послуг британської заморської території Гібралтар Альберт Ізола нещодавно в інтерв’ю виданню Cointelegraph розповів, що збирає біткоїн для своїх дітей, оскільки вважає, що в майбутньому прийняття криптовалют значно зросте.

“Я ще не на тій стадії, коли це щось, що я використовуватиму на регулярній основі, це швидше покупка для моїх дітей у найближчі роки. Я до цих активів не торкаюся”. – заявив міністр.

Незважаючи на те, що вже є місця, де приймають платежі в криптовалюті, Ізола каже, що фактичне прийняття криптовалют зростатиме в міру того, як все більше юрисдикцій будуть регулювати їх.

Протягом останніх чотирьох років влада Гібралтару приймала сприятливі для криптовалют рішення. На початку 2018 року Гібралтар ухвалив низку нормативних актів щодо бізнесу, пов’язаного з блокчейном. Потім у лютому 2018 року країна почала працювати над розробкою правил для первинних пропозицій монет (ICO) та технологій розподілених книг (DLT). На той момент Гібралтар був першою суверенною державою, яка коли-небудь регулювала ICO.

У серпні 2018 року у Гібралтарі оголосили, що наступного сезону футбольна збірна країни отримає зарплату у криптовалютах. Це зробило команду першою у світі командою, яка будь-коли отримувала зарплату в криптовалюті.

Наприкінці 2021 року Гібралтар зробив ще один крок назустріч криптовалютам, вирішивши впровадити технологію блокчейн у державні процеси. Наприкінці минулого року уряд оголосив про розгортання пілотної програми на основі блокчейну для надання державних послуг.

Останній крок країни в галузі регулювання криптовалют був спрямований на захист криптоекосистеми, що вже зміцніла. Уряд Гібралтару випустив нові правила, що обмежують маніпулювання цінами, ліквідністю чи ринковою інформацією. Завдяки цьому Гібралтар також став першою державою, яка запустила нормативну базу для забезпечення цілісності ринку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *