Міністерство економіки ОАЕ відкриває нову штаб-квартиру в Метавсесвіті


29.09.2022
5 технологій, які сформують майбутнє Метавсесвіту

Міністерство економіки Об’єднаних Арабських Еміратів оголосило про створення нової штаб-квартири у Метавсесвіті. За повідомленням Gulf News, цю заяву було зроблено 28 вересня міністром економіки ОАЕ Абдуллою бін Тук Аль Маррі під час Дубайської асамблеї Метавсесвіту.

Повідомляється, що штаб-квартира буде являти собою багатоповерхову будівлю, кожен поверх якого буде служити різним цілям. Спеціалісти підрозділу по роботі з клієнтами Мінекономіки зможуть взаємодіяти з громадянами у віртуальному офісі, щойно вони зареєструються в метавсесвіті.

Відвідувачі віртуальної штаб-квартири зможуть підписувати документи, що мають обов’язкову юридичну силу в самому метавсесвіті.

Нова штаб-квартира доповнить два наявні офіси міністерства в Абу-Дабі та Дубаї, що дасть змогу міністерству зробити цифрові послуги більшою частиною своєї діяльності відповідно до директив керівництва ОАЕ.

Нагадаємо, що в травні Управління з регулювання віртуальних активів Дубая (VARA) на тлі популярності присутності великих корпорацій у метавсесвітах першим із відомств Об’єднаних Арабських Еміратів відкрило представництво у віртуальному світі The Sandbox.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *